• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpg

Kamienica

    

 

OPIS OŚRODKA

Stacja Kamienica położona jest w malowniczym zakątku Kotliny Kłodzkiej, niedaleko jednego z najstarszych polskich miasteczek, Bolesławowa, u podnóża góry Zawady (778 m n.p.m.). Kamienica oddalona jest zaledwie o 5 km od większego Stronia Śląskiego i 10 km od Lądka Zdrój. Otaczają ją wzniesienia Masywu Śnieżnika, co sprawia, ze zimą i latem jest ona bardzo atrakcyjnym miejscem turystyczno-wypoczynkowym. Nietknięte ludzką ręką tereny górskie stanowią atrakcję dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek.

 

 TRASY ZJAZDOWE

Trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności pozwalają na wybór wariantu trasy w zależności od posiadanych umiejętności jazdy. Na terenie stacji nie ma nagłośnienia oraz tablic reklamowych, co pozwala na oderwanie się od codziennego zgiełku i spędzeniu kilku godzin w ciszy i spokoju na łonie natury. Plany rozbudowy stacji na najbliższą przyszłość to modernizacja wyciągu Nr 1 połączona ze zwiększeniem zdolności przewozowej, budowa drugiej czteroosobowej kolei linowej od strony Kamienicy o długości 650 m z nową trasą zjazdową o długości około 800 m, urządzenie dodatkowej łatwej trasy zjazdowej przy wyciągu Nr3 oraz rozbudowa systemu sztucznego zaśnieżania tak aby zapewnić odpowiednie warunki śniegowe na trasach zjazdowych bez względu na opady śniegu naturalnego.

 

CENNIK KARNETÓW