• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpg

Odkryj Karkonosze!

Karkonosze to najwyższe pasmo Sudetów. Ich najwyższym szczytem jest górująca nad Karpaczem Śnieżka - tłumnie odwiedzana przez turystów zarówno Polskich, jak i Czeskich.
Region Karkonosze sięga jednak dalej… To także miasta i miasteczka wkomponowane w północne stoki gór. Jednym z najbardziej znanych turystycznych miasteczek jest Karpacz, który zachwyca swoim urokliwym klimatem i mnóstwem atrakcji turystycznych o każdej porze roku. Zarówno dorośli, jak i dzieci odnajdą tu miejsca, które na długo pozostaną w ich pamięci. Tor saneczkowy, Park Bajek a także liczne muzea zachwycą swoją oryginalnością i sprawią, że chęć powrotu do Krainy Ducha Gór nie będzie dawała spokoju przez cały rok.
W Szklarskiej Porębie, pomimo tego, że jest to również miejscowość turystyczna, możemy zaznać znacznie więcej spokoju, niż w położonym niedaleko Karpaczu. Wśród zabudowań czekają tu także liczne zabytki, wodospady oraz nowoczesne atrakcje turystyczne. Czekają tu także mieszkańcy, zawsze gościnni i serdeczni!
 
 
Atrakcje turystyczne - Kowary
Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska - Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach daje turystom możliwość zapoznania się z obiektami zabytkowymi Dolnego Śląska, takimi jak: pałace, kościoły, starówki dolnośląskich miast, odwzorowanymi dokładnie w skali l:25.
Kopalnia Podgórze w Kowarach -
Dom Kata - Znajduje się w malowniczym regionie turystycznym u podnóża Śnieżki w Karkonoszach.W zabytkowym obiekcie, kiedyś zamieszkiwanym przez kata przedstawiamy naszym Gościom w jaki sposób egzekwowano przestrzegania prawa, poprzez ekspozycję narzędzi i urządzeń tortur.
 
 
 
Atrakcje turystyczne - Miłków
Chata na głowie w Miłkowie -
 
Atrakcje turystyczne - Mysłakowice
Budowle Świata -
 
Atrakcje turystyczne - Karpacz
Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego -
Western City -
Park Bajek -
Wystawa Klocków -
Miejskie Muzeum Zabawek -
Tor saneczkowy Kolorowa -
 
Atrakcje turystyczne - Piechowice
Huta Julia -
 
Atrakcje turystyczne - Szklarska Poręba
Dinopark -
Brick City -