• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpg

Stroński Park Aktywności „Jaskinia Niedźwiedzia”

Adres:


Tel.:

WWW:

Kościuszki 20a
57-550 Stronie Śląskie

74 814 16 04

http://www.jaskinianiedzwiedzia.pl/


 

 

O obiekcie

Stroński Park Aktywności "Jaskinia Niedźwiedzia" w Stroniu Śląskim zaprasza do skorzystania ze swoich atrakcji. Oferujemy Państwu zespół obiektów sportowo rekreacyjnych, w skład których wchodzą m.in.: 6 torowy kryty basen o długości 25 metrów, siłownia, duża hala sportowa z widownią na 300 miejsc, dwie sztuczne ścianki wspinaczkowe oraz zespół odnowy biologicznej w skład której wchodzą 2 sauny, gabinet masażu, jacuzzi i sala rehabilitacyjna. Zapewniamy także noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami i telewizją. Zajmujemy się organizacją obozów szkoleniowych, a także pobytów drużyn i klubów sportowych. Latem zapraszamy na Zalew w Starej Morawie, gdzie czeka na Państwa duże strzeżone kąpielisko wygrodzone molem z wieżą widokową z atrakcyjnym pływającym placem zabaw, sprzętem pływającym i piaszczystą plażą.

To idealne miejsce na wakacyjne upały zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nad zalewem istnieje możliwość wędkowania. Tutaj także przygotowaliśmy dla naszych turystów bazę noclegową. Zapewniamy 24 miejsca noclegowe w dwóch budynkach kompleksu turystycznego, w pokojach dwu i trzy osobowych. Każdy pokój wyposażony został w pełny węzeł higieniczno – sanitarny oraz telewizor. W południowo - zachodniej części Kompleksu turystyczno - rekreacyjnego znajduje się pole campingowe i biwakowe. Na terenie pola biwakowego znajduje się pawilon z zapleczem sanitarno - higienicznym i otwartą, zadaszoną kuchnią. Kompleks wyposażony został również w dwa boiska do gier zespołowych z trybuną dla widowni, plac zabaw dla dzieci ze ścianką wspinaczkową, zewnętrzne szachy i stół do tenisa stołowego. Głodnych atrakcji zapraszamy do jednej z największych atrakcji Ziemi Kłodzkiej – Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie. Można tu zobaczyć m.in. unikalną szatę naciekową, kości zwierząt jaskiniowych oraz niezwykły pokaz światła i dźwięku. Jaskinia Niedźwiedzia jest jedną z najdłuższych i najgłębszych w Polsce.

Mapa

Film